Film & gaming

Predstavnici VERN’a na ovogodišnjoj „Blend: Film & Games“ konferenciji moderirali razgovore i prikazali uspješne projekte

Početkom listopada je održana dvodnevna konferencija „Blend: Film & Games“ na kojoj su predstavnici Sveučilišta VERN’ i ove godine dali svoj doprinos programskom dijelu i stručnim diskusijama.

Voditelj odjela Multimedije na VERN’u i asistent u nastavi, Petar Vučetić, moderirao je razgovor s Ewanom Dunbarom, producentom i brand ambasadorom društvene i edukativne platforme Stage 32. Tijekom razgovora Ewan je objasnio kako se ova platforma koristi za usavršavanje vještina, umrežavanje i traženje globalnih angažmana na filmu i TV-u.

Na panel diskusiji „A nije im još ni 30“ sudjelovali su naši diplomanti i studenti Vida Žagar (diplomantica Filmske i televizijske režije i produkcije), Filip Šarić (diplomant Filmskog, TV i multimedijskog oblikovanja) i Karlo Gagulić (student Filmske i televizijske režije i produkcije) koji su uz kolege s Algebre Bernaysa i Akademije dramskih umjetnosti (ADU) govorili o svojim uspješnim projektima i poslovnim planovima – iako još nemaju ni 30 godina starosti.

Uz bogat konferencijski program posjetitelji su uživali i u popratnim sadržajima u vidu izložbe, sinkronizacijskih alata, Red Bull zone te projekcija studentskih filmova s ADU-a i VERN’a.

Odjel za komunikacije
Jeffrey Jemric
Petar Vučetić
Datum objave: 16.10.2025.
Vern.hr
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće kako bismo Vam mogli pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u Vašem pregledniku i obavljaju funkcije kao što su prepoznavanje korisnika prilikom ponovnog posjećivanja stranice.