KONTAKTI

Veleučilište VERN’

Trg Drage Iblera 10, 10000 Zagreb
 +385 (0)1 48 81 820
+385 (0)1 48 81 830
OIB: 72704766886

otp banka d.d.
Domovinskog rata 3, 23000 Zadar

IBAN:  HR2624070001100047485

BIC (SWIFT): OTPVHR2X

Sveučilište VERN’

Trg Drage Iblera 10, 10000 Zagreb
+385 (0)1 48 81 820
+385 (0)1 48 81 830
OIB: 22341026596

Raiffeisenbank Austria d.d.
Magazinska cesta 69, 10000 Zagreb

IBAN: HR8124840081135043227

BIC (SWIFT): RZBHHR2X

Saznajte gdje se nalazimo

Odjel za komunikacije
Ana Belić voditeljica Službe za interne komunikacije (kontakt za studente)
01 48 81 832
ana.belic@vern.hr
Karla Gregl 01 48 81 833 (kontakt za studente)
karla.gregl@vern.hr
Vanja Koljan voditelj Odjela za komunikacije
vanja.koljan@vern.hr
od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati

 

Referada
Dubravko Pjevac voditelj studentske referade
01 48 81 821
dubravko@vern.hr
Ivana Cipriš pomoćnica voditelja studentske referade
01 48 81 821
ivana@vern.hr
Studentska iskaznica (xica) xica@vern.hr
od ponedjeljka do petka od 9:00 do 17:00 sati (srijedom od 9:00 do 18:00 sati)

 

Tajništvo
Dolores Radovčić tajnica Veleučilišta VERN’
01 48 81 831
dolores@vern.hr

Ponedjeljak – od 9:00 do 10:00 i od 14:00 do 16:00 sati
Utorak – od 14:00 do 16:00 sati
Srijeda – od 11:00 do 12:00 i od 15:00 do 17:00 sati
Četvrtak – od 10:00 do 12:00 i od 14:00 do 16:00 sati
Petak – od 10:00 do 12:00 i od 14:00 do 16:00 sati

 

Računovodstvo
Marko Prelec 01 48 81 835
01 45 01 140
marko.prelec@vern.hr
Jela Kraljević računovodstvo studija Turizma
01 48 81 836
01 45 01 140
jela.kraljevic@vern.hr
od ponedjeljka do petka od 8 do 16 sati
Diana Kunštek 01 48 81 835
01 45 01 140
kunstek@vern.hr
od ponedjeljka do petka od 10 do 14 sati

 

Glavni ured
Rosa Gabelica

voditeljica Glavnog ureda 
01 48 81 820
01 48 81 830
rosa@vern.hr

od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati

 

Knjižnica
dr. sc. Danijela Unić, viša predavačica

voditeljica knjižnice
01 48 81 828
danijela.unic@vern.hr

Jagoda Jureković 01 48 81 828
jagoda.jurekovic@vern.hr
od ponedjeljka do petka od 11 do 18 sati

 

Odjel za logistiku
Matea Šumak IT potpora (kontakt za studente)
01 48 81 823
matea.sumak@vern.hr
Zvonimir Dumbović IT potpora (kontakt za studente)
01 48 81 823
zvonimir.dumbovic@vern.hr
Krešimir Ban izvršni direktor Odjela za logistiku
kreso@vern.hr
od ponedjeljka do petka od 8 do 17 sati

 

Pročelnici preddiplomskih stručnih studija
Joško Meter, dipl. ing., predavač pročelnik
Ekonomija poduzetništva
Tehnički menadžment
01 48 81 839
josko.meter@vern.hr
Jadranka Musulin, dipl. oec., viša predavačica pročelnica
Poslovna informatika
01 48 81 839
jadranka.musulin@vern.hr
Martina Majić, prof., predavačica pročelnica
Turizam – turistički i hotelski menadžment
Odnosi s javnošću i studij medija
01 48 81 839
martina.majic@vern.hr
Tomislav Štuka, prof., predavač pročelnik
Novinarstvo
tomislav.stuka@vern.hr
dr. sc. Ozana Ramljak, profesorica visoke škole pročelnica
Filmsko, televizijsko i multimedijsko oblikovanje
ozana.ramljak@vern.hr

 

Pročelnici specijalističkih diplomskih stručnih studija
dr. sc. Mirela Holy, predavačica pročelnica
Upravljanje poslovnim komunikacijama
Menadžment održivog razvoja turizma
Upravljanje ljudskim potencijalima
mirela.holy@vern.hr
mr. sc. Marijan Milinović, viši predavač pročelnik
Računovodstvo i financije
Poduzetnički menadžment
marijan.milinovic@vern.hr
Jadranka Musulin, dipl. oec., viša predavačica pročelnica
IT menadžment
jadranka.musulin@vern.hr

 

Prodekanica za studije
Stana Odak Krasić, mag. nov., viša predavačica prodekanica za studije
stana.odak.krasic@vern.hr

 

Odjel za ljudske resurse
Ivana Vrhovski voditeljica Odjela za ljudske resurse
ivana.vrhovski@vern.hr

 

Program cjeloživotnog obrazovanja
Boška Relić 01 4881826
boska.relic@vern.hr

 

Recepcija
Recepcija 01 48 81 820
ana.ivanisevic@vern.hr

 

VERN’ sport
Mario Kralj voditelj sporta i rekreacije
098 9836 900
mario.kralj@vern.hr

 

Zaštita osobnih podataka
Ozren Jureković Službenik za zaštitu osobnih podataka
privacy@vern.hr

Kako bi stalno unaprjeđivali kvalitetu naših usluga i gradili još kvalitetniji odnos s korisnicima, pozivamo vas da nam se sa svojim pohvalama, pitanjima, komentarima i sugestijama javite na email adresu zelim.reci@vern.hr.

O VERN'u