Studentsko natjecanje

Otvorene prijave za globalno case study studentsko natjecanje „GeCCo“ – prijave do 10. 2.

Prijave traju do 10. veljače, a natjecanje se sastoji od rješavanja poslovnog slučaja unutar 24 sata.

U tijeku su prijave za 11. izdanje globalnog studentskog case study natjecanja Global eCollaboration Competition (GeCCo), koje će se održati 11. i 12. ožujka 2023.

Riječ je o interdisciplinarnom virtualnom natjecanju koje okuplja mlade voditelje projekata iz cijeloga svijeta kao i one koji to tek žele postati, a koji se, raspoređeni u timovima natječu u 24-satnom rješavanju poslovnih slučajeva iz područja upravljanja projektima.

Na tom ih putu očekuje i pokoja neprospavana noć, analiza rizika, komunikacija na engleskom, mogućnost primjene teorijskih znanja, pronalaženje načina za razmjenu informacija te suradnja s članovima tima koje su upoznali online prije tek nekoliko dana.

Naime od 2. do 10. ožujka održat će se pre-case study tjedan u kojem će se članovi tima međusobno moći bolje upoznati.

Zvuči zanimljivo?

Ako je odgovor potvrdan dobro je znati da su prijave na natjecanje otvorene još samo do 10. veljače, a prijaviti se možete putem ove ONLINE FORME.

Natjecanje podržava organizacija IPMA (International Project Management Association), a organizira ge ogranak te organizacije IPMA Young Crew (YC), koja okuplja voditelje projekata do 35 godina, a u Hrvatskoj djeluje kao IPMA Young Crew Croatia.

Za sve dodatne informacije svakako posjetite i službenu stranicu.

Sveučilište VERN'
Pregled privatnosti

Ova mrežna stranica upotrebljava kolačiće kako bismo Vam mogli pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u Vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja korisnika prilikom ponovnog posjećivanja stranice.