VERN' Sport

Malonogometašima VERN’a pripala važna pobjeda nad TVZ-om na Sveučilišnom prvenstvu Zagreba (2:0)

Ovog nas vikenda očekuje derbi VERN'a i ZŠEMa.

Mario Milašinović (VERN’) u duelu na Državnom prvenstvu

Na Sveučilišnom prvenstvu Zagreba u futsalu malonogometaši Sveučilišta VERN’ proteklog su vikenda upisali vrlo važnu pobjedu nad ekipom Tehničkog veleučilišta u Zagrebu (TVZ) od 2:0.

Obje su ekipe od samog početka igrale vrlo napadački, ali su i obrane odlično funkcionirale, pa je zapravo bilo malo prilika za pogotke u prvom poluvremenu.

Dvije minute pred kraj drugog dijela otvorila se naša kontra i Mario Milašinović je postigao svoj prvi pogodak u ligi za 1:0 VERN’a. TVZ se pokušao vratiti u igru s golmanom igračem, ali su se naši uspješno obranili, a Ilija Radovac je nakon ukradene lopte zabio u prazan gol suparnika za konačnih 2:0

Pobjeda u ovoj utakmici je bila važna zbog boljeg plasmana koji vodi dalje u razigravanje, gdje nas u sljedećem kolu čeka prvoplasirana ekipa iz naše skupine, Zagrebačka škola ekonomije i managementa.