Gaming, tehnologija i biznis

Competition for student registration fees for the fintech conference "Game changer 2.0"

Dear students,

ovoga četvrtka 12.10. u Zagrebu će se održati fintech konferencija Game changer 2.0“, vodeći tehnološki gaming & WEB3 događaj u regiji koji će pokriti teme kao što su: 

  • virtualna stvarnost
  • proširena stvarnost
  • gaming industrija
  • umjetna inteligencija
  • kripto valute
  • blockchain, NFT i mnoge druge značajke tehnološkog razvoja u kontekstu biznisa i poduzetništva.

Konferencija će se održati u Z centru (Ljubljanska avenija 2b), a program će trajati od 9:30 do 18 sati i održavat će se u čak 6 dvorana, uz očekivanih više od 1.100 posjetitelja i više od 90 panelista.

Za studente VERN’a osigurano je 50 besplatnih kotizacija za koje se možete natjecati metodom „najbržeg prsta“. Natjecanje na osobnim portalima počinje u ponedjeljak, 9. listopada u 11:00 sati i traje do ispunjenja kvote. 

Svim dobitnicima ulaznice će biti generirane preko Entrio sustava.

Zanimljive teme predavanja i popis renomiranih govornika možete istražiti na stranicama konferencije.

VERN' University
Privacy Overview

This website uses cookies to provide you with the best possible user experience. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognizing the user when they return to the site.