PR Internship

VERN’ovi studenti PR-a osmislili komunikacijske planove za Adopto, ELFS i Forum za slobodu odgoja

U okviru izbornog kolegija PR Praktikum, studenti 3. godine VERN'ovog preddiplomskog studija Odnosa s javnošću i studija medija su održali završno predstavljanje komunikacijskih planova za svoje „akademske klijente“.

U okviru izbornog kolegija PR Praktikum, studenti 3. godine VERN’ovog preddiplomskog studija Odnosa s javnošću i studija medija su održali završno predstavljanje komunikacijskih planova, koje su tijekom ljetnog semestra izradili za svoje „akademske klijente“ – nevladinu organizaciju Forum za slobodu odgoja, startup Adopto i modni brand ELFS.

Studentski praktikum sastojao se od rada u studentskim timovima (tri tima za tri različite organizacije), koji su imali zadatak izraditi komunikacijske planove za izazove s kojima se suočavaju dodijeljene im organizacije, s posebnim naglaskom na komunikacijske ciljeve, aktivnosti i taktike.

Tako je studentski tim „Amicum komunikacije“ prezentirao plan za povećanje vidljivosti projekta stipendiranja hrvatskih srednjoškolaca u Velikoj Britaniji, za nevladinu organizaciju Forum za slobodu odgoja. Tim „PRactic“ prezentirao je komunikacijski plan pristupa prema medijima, potencijalnim klijentima i investitorima za startup Adopto, dok je tim „La Blaterosa“ predstavio plan za lansiranje nove Capsule kolekcije popularnog modnog branda ELFS.

Na završnoj su prezentaciji sudjelovali i predstavnici tih organizacija i brendova, koji su bilo vrlo zadovoljni inovativnim i korisnim idejama koje su im predstavili naši studenti.

VERN' University
Privacy Overview

This website uses cookies to provide you with the best possible user experience. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognizing the user when they return to the site.